ترجمه کتاب 

ترجمه کتاب کار بسیار دشوار و از ویژگی های خاصی برخوردار است ، و پیدا کردن مترجمی با تجربه، متخصص و آشنا با ترجمه کتاب کاری بسیار دشوارتر .

موسسه کافه ترجمه با تجربه بسیار بالایی که در زمینه ترجمه کتاب کسب کرده است ابتدا به گزینش ار بین مترجمین موسسه که تجربه، ترجمه کتاب را داشته اند را انجام داده تا بهترین مترجم ها را در این قسمت بکار بگیریم .

ما در تمامی زمینه های علمی، ادبی، فرهنگی، داستانی، ورزشی، سیاسی، مهندسی، کشاورزی، هنر، پزشکی و ... آماده همکاری با ناشرین محترم و تمام کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند می باشیم .

ترجمه کتاب برای مشمولین نظام وظیفه جهت کسر خدمت سربازی

طبق قانون دانش آموختگان و دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد علاقمند به اجرای پروژه برای نیروهای مسلح می توانند مطابق دستورالعمل مربوطه، ضمن انجام پروژه، از مزیت کاهش خدمت سربازی نیز بهرمند شوند.

یکی از این پروژه ها ترجمه کتاب و یا مقالات تخصصی می باشد .مشمولین کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند در حین خدمت و قبل از آن با مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح طرح پژوهشی خود را ارایه دهند .

کافه ترجمه با ارایه بیش از 100 ترجمه کتاب و مقالات تخصصی در این زمینه آماده همکاری با مشمولین عزیز می باشد .کیفیت ترجمه در این امر بسیار مهم می باشد تا بتوانید از کسر خدمت استفاده نمایید 

ما تا آخرین روز دفاع از پروژه شما با شما خواهیم بود و تمام تغیرات مورد نظر شما را انجام خواهیم داد .

کسر خدمت مستلزم ترجمه تخصصی و روان می باشد 

مزایای سفارش ترجمه کتاب در کافه ترجمه : 

پرداخت هزینه ترجمه در 4 قسط 

 گارانتی کیفیت ترجمه به مدت 3 ماه

ترجمه تخصصی و روان توسط مترجم متخصص 

هزینه بسیار رقابتی 

تایپ رایگان ترجمه 

جایگذاری تمامی اشکال ، نمودارها ، جداول و فرمولها در ترجمه 

 

حق نشر و کپی برای صاحب اثر و سفارش دهنده محفوظ بوده و موسسه کافه ترجمه هیچ حقی نسبت به انتشار ترجمه ، چاپ و ... ندارد .